Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Adana Gezilecek Yerler

Adana’da Gezilecek Yerlerin Listesi

Adana tarihi ve doğal güzellikleri açısından gezilecek birçok yere sahip bir şehirdir. Türkiye'nin ve dünyanın pek çok yerinden Gezginci Adana'yı görmek için ziyaret etmektedir. Adana'ya kara yolu, havayolu gibi birçok ulaşım aracı ile Ulaşmak mümkündür. Adana uçak bileti alarak büyük havaalanlarında Adana’ya ulaşmanız mümkündür. Adana’da gezilecek olan yerler varda Köprüsü, Merkez Adana Camisi, Seyhan barajı, Adana Merkez Parkı, Büyük Saat, Taşköprü, Kapıkaya kanyon, Adana sinema Müzesi, Ulu Cami Külliyesi bilmektedir. Ayrıca Adana’da Anavarza ören yeri Atatürk Parkı, Yağcami, Atatürk bilim ve kültür Müzesi, hediyelik ve özel eşyalar dükkânı, Adana Optimum Alışveriş ve eğlence merkezinin de sayabiliriz. Bunun dışında Adana’da gezilebilecek pek çok tarihi alanda mevcuttur. Bunlar arasında Yılankale, Kozan Kalesi, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana müze Kompleksi, kazancılar Çarşısı yer alabilmektedir. Ayrıca Adana deniz turizmi olarak da gelişmiş bir yer olduğu için yumurtalık Plajı gezilecek yerler arasında sayılabilir. Bunun dışında Adana'da Belemedik Vadisi, Ziya Paşa Parkı, simit Şelalesi gibi yerler gezilecek yerler arasında sayılabilir.

Adananın Ünlü Camileri

Adana doğal yapısının yanı sıra tarihi birçok yapıyı da içeren bir şehirdir. Adana’da gezilebilecek pek çok tarihi cami de mevcuttur. Ceyhan Ulu Camii, Kurtkulağı Cami, Yeni Cami, Hoşkadem Camii, Hasan Ağa Camii bu camiler arasında sayılabilir. Adana Ceyhan Ulu Cami Adana’nın Merkezi’nde bulunan bir camidir. Aynı zamanda Cami Abdülkadir Ağa Camii olarak da bilinmektedir. 1868 tarihinde koban muhacirlerin den nogaylar dan Abdülkadir Ağa tarafından yapılmış olan bir camidir. Eski Halep Kervan yolu üzerinde bulunan Kurt kulağı Cami Türk mimarisinin en önemli eserlerinden bir tanesidir. Bu Cami Adana'nın Ceyhan ilçesine 30 kilometre uzaklıktadır. Diğer bir tarihi cami ise Yeni Camidir. Yeni Cami Selçuklu mimarisi tarzında yapılmış olan bir camidir. 1724 yılında Abdurrezzak Antakyalı bir zengin tarafından yapılmıştır. Hoşkadem Camii Emir Abdullah Hoşkadem tarafından 852 tarihinde yaptırılmıştır. Camiye Seyfettin Hoşkadem tarafından birçok Vakıf yapılmış olduğu için bu isim verilmiştir. Hasanağa Camii Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan bir camidir. 1558 yılında yapılmış olan bu caminin yapımı Mimar Sinan'a ait olduğu söylenmektedir.Adana Hakkında

Adana Hakkında

Adana Seyhan Nehri'nin kıyısında kurulmuş bir şehirdir. 2016 nüfus sayımında Adana nüfusunun 2 milyonun üzerinde olduğu belirtilmiştir. Toros Dağları'nın kıyısında kurulmuş olan bu şehir oldukça büyük bir alan kaplamaktadır. Türkiye'nin en yüksek 6.nüfusuna sahip olan şehri Adana’nın merkez ilçeleri Seyhan, Yüreğir, Çukurova ve Sarıçam’dır. Adana'da toplam 15 tane ilçe ve belediye bulunmaktadır. Adana'nın Güney Akdeniz'e yaklaşık 160 kilometre kıyısı vardır. En yakın komşusu ise Tarsus ilçesidir. Adana Uçak bileti alarak hava yolu ile Adana’ya gidebilirsiniz.Adana Uçak Bileti

Adana Uçak Bileti

Adana uçak bileti alabilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın internet sitesinden ve direkt firma yetkililerimiz de görüşerek Adana'ya en uygun uçak biletlerini temin etmeniz mümkündür. Web adresimiz üzerinden tüm hava yollarını sorgulayarak ucuz uçak bileti satın almanız mümkün www.hazirabilet.com adresinden en uygun uçak bileti alabilirsiniz. Dilerseniz 0 850 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak online uçak bileti satın alabilirsiniz. hazirabilet.com sizlere uygun uçak bileti fırsatları sunmaktadır. Biletin en hazır hali.


Adana  Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

 

Adana Ulaşım

Adana’ya ulaşım seçenekleri arasında birçok farklı rota sizleri bekliyor olacaktır. Bu konuda karayolunu tercih edenler özel araçları ile şehre ulaşım sağlayabilecekleri gibi otobüs seferlerinden de yararlanarak Adana’ya ulaşım sağlayabilirler. Diğer taraftan tren yolculuğunu tercih edenlerde Adana için tren bileti alabilirler. Hızlı bir ulaşım isteyenler ile Adana uçak bileti alarak şehre hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedirler. En uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanarak Adana’ya ulaşım sağlamak isteyenler bizleri tercih ederek uçak biletlerini güvenli bir şekilde alabilir ve böylelikle şehre en iyi şekilde ulaşım sağlayabilirler.