Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 27 Nisan 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 45
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 15
TOPLAM UÇAK SAYISI 32

Anadolujet

2008 yılında kurulan havayolu şirketinin filosunda 31 uçak bulunmaktadır. 75 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren Anadolujet uygun bilet politikasını benimseyerek misafirlerine ucuz uçak bileti imkanı sağlamıştır.Türk hava yolları ortaklığında iştirakleri arasında bulunan şirket iç hat uçuşlarına ağırlık vererek ekonomik uçak bileti anlayışını misafirlerine yansıtmaktadır.Türkiye'nin hemen her havalimanına uçuş sağlayan şirket 20 Mart 2020 itibari ile yurt dışı uçuşlarına da başlayacağını açıklamıştır.Anadolu jet "Uçmayan Kalmasın" sloganı ile tüm firmaların alt sınıfında biletleme imkanı sağlayarak son yıllarda en çok tercih edilen havayolu seyahat firmaları arasına girmiştir.

Online Check-in İşlemi

Uçuştan 24 saat öncesin de online olarak check-in işlemi ile koltuk seçiminizi yapabilir aynı zamanda ek bagaj ekleme işlemin de yapabilirsiniz.

Bagaj Hakkı

Yurt içinde serbest bagaj hakkı 15 kg yurt dışında ise 25 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 8 kg olarak otomatik biletinize tanımlıdır ekstra bagaj işlemlerinizi havalimanı yada çağrı merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Yeme–İçme

Ekonomi ve business sınıfına göre değişiklik gösteren yeme – içme imkanları havayolu firmalarında değişkenlik gösterebilir çeşitleri oldukça geniş ve esnektir.

İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bu dönemde en ucuz ve en uygun uçak bileti arayışını internet üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir.Thy , Pegasus , Anadolu jet , Sun express ve Onur Air havayollarından uçak bileti satın alabilir aynı zamanda 0 (850) 303 82 80 iletişim kanalından rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti

Anadolu jet olarak İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı ve İstanbul havaalanı olmak üzere bir çok noktaya uçuş sağlamakta olup aynı iç hat ve dış hat uçuşlarını yapmaktadır. Profesyonel geri bildirim sistemleri ile yolcularına şirket hakkında düşünce hakkı sunmaktadır. Online uçak bileti oluşturmak için internet kanallarımızı kullanarak satın alma işlemi yada rezervasyon seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Üst düzey rezervasyon sistemleri ile online check in işlemleri sağlarken yolcularına çok anlaşılır ve basit bir şekilde uçak bileti satın alma imkanı sunulmaktadır kolay bilet işlemleri yapabilirsiniz.

Hazıra Bilet Al!

Tüm havayollarını bir arada bulabileceğiniz ve ucuz uçak bileti ve kampanyalardan faydalanabileceğiniz www.hazirabilet.com adresi sizlere fırsatlar sunar 3-D güvenlik sistemiyle kredi kartından peşin veya taksitli olarak alışveriş imkanı sunmaktadır.İnternet adresinden aldığınız uçak biletini üye olarak görebilir aynı zamanda online check-in veya bilet değişikliği işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.Havayolu kampanyalarını takip ederek fırsat seçenekleri yakalayabilirsiniz Türk hava yolları,Pegasus Flypgs,Anadolu jet,Sun express ve Onur air gibi havayollarının uçak biletlerini web adreslerimizden alabilirsiniz.


Anadolujet İletişim;

  Anadolujet uçak bileti web site kanalı ile satın alma işlemi sağlarken 0 (850) 303 82 80 çağrı merkezi üzerinden de uçak bileti satın almanız mümkün 7 gün 27 saat ulaşılabilir destek hattımızı arayarak ekonomik Anadolu jet bileti satın alabilirsiniz.Anadolujet uçak bileti iletişim adresi web site kanalı ile satın alma işlemi sağlarken 0 (850) 303 82 80 çağrı merkezi üzerinden de uçak bileti satın almanız mümkün 7 gün 27 saat ulaşılabilir destek hattımızı arayarak ekonomik Anadolu jet bileti satın alabilirsiniz.


   Anadolujet
   Firma Bilgileri

   Firma Adı:
   Anadolu Jet
   Kuruluş Yılı:
   27 Nisan 2008
   Firma Merkezi:
   Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 4 Çankaya/ANKARA
   Çağrı Merkezi:
   0 850 303 82 80
   Populer Havayolu Firmaları