Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Antalya Gezilecek Yerler


Antalya Gezilecek Yerler

 

Yanartaş

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Yanartaş, diğer adıyla sonsuz ateş olarak bilinmektedir. Çıralı girişinde yer alan ve portakal bahçelerini geçip yol aldıktan sonra karşımıza çıkan Yanartaş, doğa güzelliği bakımından muhteşem tarihi yerler arasında bulunuyor.

 

Alara Han Kalesi

Tarihi yerler arasında bulunan Alara Han Kalesi, Antalya'nın Alanya ilçesine 40 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kale, Selçuklu hükümdarı olan 1. Alaaddin Keykubat tarafından tepe üzerine yaptırılmıştır.

 

Tarihi Saat Kulesi

Antalya'nın simgesi olan Tarihi Saat Kulesi, beşgen burç üzerine inşa edilmiştir. Kulenin her bir etrafında saat bulunuyor. Tarihi Saat Kulesi'nin kim tarafından ve ne zaman yaptırıldığı belli değildir. 14 metre yüksekliğinde bulunan kule, Antalya'nın görünümünü izlemek isteyenler için en güzel tarihi mekânlar arasında yer almaktadır.

 

Olympos Antik Kenti

Tanrılar kenti olarak bilinen Olympos Antik Kenti, Antalya'nın Kumluca ilçesinde yer almaktadır. Olympos ismi birçok dağa verilmekle birlikte Ulu Dağ anlamına gelmektedir. Kentin ne zaman kurulduğu kesin olarak bilinmiyor. Bu kent Roma, Bizans gibi dönemlere aittir. Günümüze kadar gelen Olympos Antik Kent'in tarihi kalıntıları ağaçlıklarla örtülüdür. Ayrıca kent sit alanı ilan edilmiştir. Çünkü kent caretta carettaların yavrulama alanı olmuştur. Bu yüzden koruma altına Olympos Antik Kenti, Antalya'ya uğrayanların en çok ziyaret ettikleri tarihi kentler arasındadır.

 

 

Side Antik Kenti

Side Antik Kenti, zamanında Likya ve Perslerin hâkimiyeti altına girmiştir. Özgürlük ve bağımsızlık için o zamanda sikke basılmış ve o dönemlerde birçok tanrıya inanılmıştır. Kentte bulunan müzeye giriş çıkış saatleri yaz ve kış aylarında değişmekte, ayrıca müzeye giriş için giriş ücreti alınmaktadır. Giriş ücreti 15 TL olarak belirlenmiştir. Kent Apollon Tapınağı, tarihi evleri, tiyatrosu, kent kapısı ve daha birçok yapısı sayesinde her sene milyonlarca yerli ve yabancı turisti en güzel şekilde ağırlamaktadır.

 Antalya Hakkında

Türkiye'nin en kalabalık 5. şehri olan Antalya, 19 ilçe ve belediyeye sahip olmakla birlikte toplam 910 mahalleye sahiptir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya, yüz ölçümü bakımından 6. ildir. Birçok doğa harikası nedeniyle en çok göçü yaz mevsiminde alan Antalya, turistlerin en çok akın ettiği iller arasında bulunuyor. Antalya'da gelen turistlerin konaklaması için büyük oteller yer aldığından, şehir en çok turistin konaklamasına yardımcı olan iller arasındadır. Turunçgillerin yetiştiği bu şehirde ekonomik koşullar genel olarak tarım, ticaret ve turizm altında toplanmıştır.

 

Antalya Uçak Bileti

Antalya Uçak Bileti

Ekonomik, tarihi ve kültürel açıdan önemli bir konuma sahip olan Antalya'da devamlı ziyaretçi giriş çıkışı olmaktadır. Antalya'ya ulaşım havaalanı sayesinde oldukça rahattır. Antalya uçak bileti alarak şehre hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için internet sitemizi ziyaret ederek Antalya'ya yapacağınız uçuş seferini öğrenebilirsiniz. Üstelik bizi takip ederek en uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. En uygun uçak bileti ve tüm havayollarını karşılaştırmak için www.hazirabilet.com adresinden sorgulama yapabilir direk uçak biletine sahip olabilirsiniz ucuz uçak bileti almak için kredi kartınız ile taksit yada peşin ödeme yapmanız mümkün 3-D Güvenli Ödeme Yöntemi ile sizlerde hemen uçak bileti satın alabilirsiniz 7 gün 24 saat  0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini Arayak 3 Adımda kolayca uçak biletine sahip olabilirsiniz. Thy Türk hava yolları (Turkish Airlines ) pegasus flypgs sunexpress anadolujet onur air onur hava yolları atlasglobal ve daha bir çok firmayı karşılaştırın. Hazirabilet.com tüm havayolları satış ofisi hazira bilet biletin hazır hali!

 

Antalya Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

 

Antalya’ya Ulaşım

Antalya’ya Ulaşım

Antalya’ya ulaşım sağlamak isteyenler farklı ulaşım seçenekleri ile şehri ziyaret edebilirler. Karayolu ile Antalya şehrine kenti aracınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi birçok otobüs firmasını tercih ederek de ulaşım sağlamanız mümkün. Özellikle yaz aylarında turizm sezonunu açılması ile Antalya şehrine ulaşım adına talep daha da çok artmaktadır. Deniz ulaşımı da bulunan Antalya’ya en hızlı şekilde ulaşım sağlamak için havayolları tercih edilebilir. Antalya uçak bileti alarak sizlerde hızlı bir şekilde şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya Havalimanı Antalya şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine araç kiralama, taksi, toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamanız mümkün. Bizleri tercih ederek en uygun uçak bileti alma imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Antalya Havalimanı;

Antalya Havalimanı şehre 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yurt Dışı ve Yurt İçi Uçuşların çoğunlukta yapıldığı bu şehrimizde başlıca yabancı turistler hava yolu ulaşımını tercih etmektedir. Yerli ve Yabancı bir çok insanın Antalya havaalanına uçuş gerçekleştirmektedir.

Havaalanına ulaşımlar toplu taşıma ile yapılırken bir çok özel transfer şirketleri de hizmet etmektedir. Antalya Havaş şehir içi kullanımlarda havalimanına ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Antalya da 2 havalimanı bulunmaktadır Alanya Gazipaşa Havaalanı ve Antalya Havaalanı yaz aylarında direk olarak Gazipaşa Havalimanına da uçuş yapmanız mümkündür. Yurt içi ve Yurt Dışı uçak bileti almak için web adreslerimizi ziyaret ederek ucuz uçak bileti satın alabilir en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. www.hazirabilet.com hazirabiletin tek adresi!