Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 14 Mart 2001
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 48
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 25
TOPLAM UÇAK SAYISI 25

Atlasglobal

  14 mart tarihinde kurulan havayolunun filosunda 22 uçak bulunmakta ve 25 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Havayolunun  internet adresinden online olarak uçak bileti satın alabilir ve en ucuz uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Online Check in

Uçuştan 26 saat önceden internet üzerinden online check in işlemi ile koltuk seçiminizi ve değişiklik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfında 20 kg olan serbest bagaj hakkı , business sınıfında 30 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 8 kg ‘dır.

 

Yeme –İçme

Dünya mutfağından leziz menülere sahip olan havayolu yolculara her sınıfta tatmin edici yeme –içme imkanları sunmaktadır.

İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bu dönemde en ucuz ve en uygun uçak bileti arayışını internet üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir. www.Hazirabilet.com internet adresi üzerinden Thy , Pegasus , Anadolu jet , Sun express , Atlas global ve Onur Air gibi havayollarının uçak biletini satın alabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından faydanabilirsiniz.

 

 

 

Atlas global En Ucuz Uçak Bileti

Atlas Global olarak İstanbul Saw ve İstanbul havalimanından bir çok noktaya uçuş sağlamakta olup aynı zamanda müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Profesyonel geri bildirim sistemleri ile yolcularına şirket hakkında düşünce hakkı sunmaktadır. Online uçak biletini de teknolojinin geliştiği bu dönemde internet adresinden elde edebilirsiniz. Üst düzey rezervasyon sistemleri ve online check in işlemleri iler yolcularına çok anlaşılır ve basit bşr şekilde uçak bileti satın alma şansı sunulmaktadır.

 

 

Hazırabilet Uçak bileti

Tüm havayollarını bir arada bulabileceğiniz ve en ucuz uçak biletini elde edebileceğiniz www.hazirabilet.com adresi müşterileri sadeliğiyle büyülemekte ve  3D security sistemiylede kredi kartından peşin ve taksit imkanları sunmaktadır. Bu internet adresinden aldığınız uçak biletinin görüntüsünü üye olarak görebilir aynı zamanda online check in ve bilet değişikliği işleminide gerçekleştirebilirsiniz. 10 uçak bileti aldığınız taktirde 1 uçak bileti bedavaya gelmekte aynı zamanda çeşitli kampanyaları müşterilere sunmaktadır. Türk hava yolları , pegasus flypgs  , Anadolu jet  , Atlas global , Sun express ve Onur air gibi havayollarının uçak biletlerini bu internet adresinden elde edebilirsiniz.

 

Atlasglobal
Firma Bilgileri

Firma Adı:
Atlasjet Airlines
Kuruluş Yılı:
14 Mart 2001
Firma Merkezi:
Genel Müdürlük Şenlikköy Mah.Yeşilköy Cad. No 9/A Florya Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Çağrı Merkezi:
0 850 303 82 80
Populer Havayolu Firmaları