Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Berlin Gezilecek Yerler

Brandenburg Kapısı

 Şehirde önemli bir sembol haline gelen brandenburg kapısı Prusya kralı III. Friedrich Wilhelm’in isteğiyle yapılmıştır. Yapı neoklasik mimarinin izlerini taşımaktadır. Gök mavisinin kapının beyazlığıyla aheng içinde uyum göstermesi ve kapının tavanlarında yer alan ışıkların bulunduğu ortama loş bir hava bırakması inanılmaz bir huzur ortamı oluşturmaktadır. Kapının en üstünde yer alan çiceçiçeklerindüz ışığıyla adeta ittifak oluşturup görsel şölen oluşturması ziyaretçilerini büyülemektedir.

 

 

Berlin Katedrali

Barok stilinde tasarlanan bina yapıldığı dönemin izlerini taşımaktadır. Binanın gösterişli yapısı ve işlemeleri , tanrısal figürleri ziyaretçilerine bir çok mesaj vermektedir. Tabiki bu kadar büyük ihtişamla ve figürlerle yapılan Katedral bizlere o dönemdeki inançların mimariye aktarılmasında oldukça önemli olduğunu göstermektedir.

 

 

 

Holocaust Anıtı

Yahudi soykırımında hayatını kaybetmiş olan Yahudilere adanan anıt hem hüzün hemde acı barındırmaktadır. Alman nazilerin Yahudilere uyguladığı acımasız zulüm ve işkencelerin yaşandığı anıtın olduğu yer 2.711 adet beton blok ile yapılmıştır. Yahudi ırkı için önemli bir sembol olan anıt her yıl ziyaretçi akınına uğramaktadır.Berlinde Ne Yenir

House Of Wonders da kahvaltı

The bird burger

Five Elephant 8 cake kahve

Block house steak house

 

Berlinde Nerede Kalınır

Hampton By Hilton Berlin city Center

Motel one Berlin Hackescher markt

Park by Radisson Berlin

NH Collection Berlin Mitte Friedchstrasse

Hotel Adlon kempinsk

 

Berline Ne Zaman Gidilir

Yaz mevsiminde Temmuz ve Ağustos aylarında oldukça yağış alan şehir kışın karasal iklimden dolayı oldukça soğuktur. Dolayısıyla ilkbahar ve sonbahar gezmek için en uygun mevsimdir.

 

Berlin Gece Hayatı

Berlinde Gece ne yapılır diye düşünmeyiniz çünkü bir çok alternatif bulunmaktadır. Sisyphos , Chalet , Goldet gate , water gate  ve Berghain bu mekanlar arasındadır.  

Berlin Hakkında

Almanyanın en büyük şehirlerinden biri olan Berlinin nüfusu 5 milyon civarındadır. Almanyada yaşanan ağır savaşlardan da payını alan Berlin bir süre sonra bu ağır süreci atlatmayı başarmıştır. Şehirde ormanlık alanların ve yeşilliğin fazla olmasından dolayı şehir size kendinizi tropikal ormanda dolaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek. Şehirde 400.000 üzerinde türk yaşadığından türk mahalleleri görürseniz şaşırmayın.

Berlin Uçak Bileti

Berlin Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

Berlin – İstanbul Uçak Bileti

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

Berlin Ulaşım

Otobüs:  Berlin de şehir içi otobüsler , iki katlı otobüsler ve gece otobüsleri vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Tramvay: Dünya üzerinde eski tramvay hatlarından biri olan berlin tramvay hattı 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

 

Taksi: Şehirde 2 kilometreden daha az bir mesafeye yolculuk yapacak iseniz 4 Euro ödemeniz gerekir. 2 kilometreyi  geçmeniz halinde 3.90 Euro ve üzeri ödeme ile seyahat edebilirsiniz.

 

Metro: 24 saat hizmet veren metro hattı Berlinde oldukça gelişmiştir. Havalimanına 300 metre uzaklıkta olan metro şehir merkezinede gitmektedir.