Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Gaziantep Gezilecek Yerler

Gaziantep Gezilecek Yerler Nelerdir?

Gaziantep, tarihi, kültürü ve benimsenmiş kültürel değerleri ile Güneydoğunun en çok sevilen şehirleri arasında listeye adını yazdırmayı başarmıştır. Gezilecek yerleri, tadılacak yemekleri oldukça fazladır. Gaziantep’te mutlaka gezilmesi gereken yerler çeşitli yerler vardır. Gaziantep’te gezilecek yerler şu şekildedir;

Gaziantep Kalesi

Hangi zamanda ve kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen Gaziantep Kalesi hala Gaziantep’te varlığını sürdürmektedir. Ancak bu kalenin bu zamana kadar tarihi araştırılmasından dolayı ortaya çıkan bilgilerde bu kalenin Roma döneminden kaldığı söylentiler arasında yer alıyor. Bu eski yapının mimarisi oldukça farklıdır. Aynı zamanda kale içerisinde çeşitli zindanlar vardır. Tarihi noktalarda gezmeyi sevenler için Gaziantep Kalesi mutlaka gezilmesi gereken bir yerdir.

Bakırcılar Çarşısı

Gaziantep’e gidip orada yer alan bakırcılar çarşısından hediyelik eşya almadan olmaz. Gaziantep’te ki bakır işçiliği eski dönemlerden bugüne dek hala devam etmekle birlikte bakır geleneğini hala sürdürmekte olup buraya gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Burada çeşitli bakır eşyalar, baharatlar, yemeni ve benzeri gibi birçok ürün bulunur. Sizlerde buradan kendi zevkinize uygun bir hediyelik eşya bulabilir ve sevdiklerinize de dilerseniz hediyelik ürünlerden satın alabilirsiniz.

Emine Göğüş Mutfak Müzesi

Gaziantep çeşitli yemekleri ile ünlü olmasından dolayı burada mutfak ile alakalı bir müzenin olmaması şaşırtıcı bir durum olurdu. Emine Göğüş müzesi Türkiye’nin mutfak kültürünü en iyi şekilde anlatan ilk müzesi olarak biliniyor. Bu müze içerisinde gerek Gaziantep’in gerekse de çeşitli yöresel yemeklerin kültürü anlatılıyor. Sizlerde Gaziantep ilini daha yakından tanımak ve yemek kültürü hakkında detaylı bilgi edinmek için müzeyi gezebilirsiniz.Gaziantep Hakkında


Yemekleri ve kültürü ile gönüllere taht kuran Gaziantep görülmeye değer yerler arasındadır. Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesine yakınlığı olan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en kalabalık şehri olan Gaziantep sanayi bakımından kendini geliştiren bir şehirdir. Gaziantep denilince akla baklava ve antepfıstığı gelmektedir. Baklava ve antepfıstığı Gaziantep’in sembollerinden birisi haline gelmiştir. Türkiye bölgesinde diğer iller ile kıyaslandığında eski dönemlerde en fazla yaşanmışlığa sahip bir ildir.

Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep uçak bileti için çoğu kişi günübirlik Gaziantep ziyareti yapabiliyor. Günübirlik Gaziantep ziyaretlerinde günübirlik bir gezi planlamasının yapılmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi Gaziantep’in hiç unutamayacağınız lezzetlerini tatmak içindir. Sizlerde konaklamalı bir gezi seyahati düşünmüyor ve günübirlik bir seyahat planı oluşturmak isterseniz daha uygun ve ekonomik fiyatlarda Gaziantep uçak bileti ayarlamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma çalışanlarımız sizlerin belirlediği tarihe uçak bileti rezervasyonlarınızı en iyi şekilde yaparak güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya gitmenize yardımcı olur. Bu nedenle sizlerin ve gideceğiniz tarihe uygun bir Gaziantep uçak bileti bulmak için firma çalışanlarımızı arayarak destek alabilir ve muhteşem Gaziantep turuna gün saymaya başlayabilirsiniz. www.hazirabilet.com web adresimizden uçak bileti sorgulayabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz hazir biletin tek adresi!


Gaziantep Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

 


Gaziantep’e Ulaşım

Gaziantep’e Ulaşım

 

Gaziantep’e ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler farklı ulaşım seçeneklerini değerlendirerek şehre ulaşım sağlayabilirler. Gaziantep’e karayolu ile hem kendi şahsi arabanız hem de otobüs firmaları ile ulaşım sağlamanız mümkündür. Birçok otobüs firması Gaziantep şehrine ulaşım sağlamaktadır.  Diğer taraftan şehre tren yolu ile de ulaşım sağlamak mümkün. Gaziantep’e aynı zamanda havayolu ile de ulaşım sağlamak mümkündür. Özellikle hızlı bir şekilde şehre ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler Gaziantep uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlayabilirler. En uygun Gaziantep uçak bileti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksi, araç kiralama ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Sizlerde bu seçeneklerden kendinize uygun olanı tercih ederek şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.