Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


İstanbul Ağrı Uçak Bileti
İstanbul Ağrı Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler;

Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul sınırları içinde birçok tarihi mekan , eğlence mekanı , avm , kafe , restoran gibi yerlere sahiptir bu yüzden İstanbul’da tatil yapacaksanız gezmekten ve eğlenmekten yorulacaksınız diyebiliriz. Hem eski dönemlerden hem de günümüzde yapılan yerlerle birleşimi ile her kesme ve her tarza hitap etmektedir. Hiç unutmayacağınız ve her sene tekrar etmek isteyeceğiniz bir tatil için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanına sahip olabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Galata Kulesi;

528 yılında inşa edilen Galata Kulesi tarihin en eski kulelerinden biri olmaktadır. Şehrin sembollerinden biri olan kule Bizans İmparatoru Anastasius tarafından yaptırılmıştır. 2013 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınan müze İstanbul’un Galata semtinde bulunmaktadır. Harika bir manzaraya sahip olan kulenin tepesinden İstanbul Boğazı ve Haliç panoramik şekilde görünmektedir. Şehrin güzelliği ve tarihinde önemli bir rol oynayan kule her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde dünyadaki en güzel şehirlerden biri olan İstanbul ve şehrin en tepe noktalarından biri olan Galata Kulesini ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ve taksit imkanıyla güvenli bir şekilde ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

 

Kız Kulesi;

İstanbul Boğazının Marmara Denizinde yakın kısmında bulunan kız kulesi şehrin bir diğer sembol kulesidir. Üsküdar’ın sembolü haline gelmiştir. Milattan Önce 24. Yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından inşa ettirilmiştir. Üsküdar ilçesinde Bizans Döneminden kalan tek yapı olması ile  bilinmektedir. Günümüzde de ziyarete açık olan Kız Kulesi yerli ve yabancı vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerden biri olmaktadır. Sizde Kız Kulesini ve mükemmel şehrimiz İstanbul’u ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit olanaklarından faydalanabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

 

Ayasofya;

Türkiye ve dünya adına hem tarihi açıdan hem de dini açıdan çok önemli bir bölge olan Ayasofya Müzesi Bizans İmparatoru 1. Justinianus tarafından 532 , 537 tarihi arasında Ünlü fizikçi Miletli İsidoros , Trallesli ve Matematikçi Anthemius yaptırılmıştır. 1453 yılında Osmanlı İmparatorluğu İstanbul şehrinin yönetimini aldığı için kiliseden camiye çevrilmiştir ve 1935 yılından beri müze olarak ziyaretçilere sergilenmektedir. Sizde İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Ayasofya müzesini ziyaret etmek için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanlarından faydalanarak güvenli bir şekilde en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.


Ağrı Gezilecek Yerler;

Kendine has bir kültürü tarihi mekanları ve mükemmel bir mutfağa sahip olan şehrimiz Ağrı şehrinde ayrıca kafe , restoran ve otel gibi eğlence ve konaklama alanları da bulunmaktadır. Son zamanlarda turizm sektöründe ülkemizde yeni bir merkez olan Ağrı her geçen sene turist sayısını da gittikçe arttırmaktadır. İshak Paşa Sarayı , Doğu Beyazıt Kalesi , Ağrı Dağı gibi birçok tarihi yapıyı ve doğal güzelliği içinde bulundurur. www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Ağrı uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Ağrı Dağı;

Ağrı denildiğinde akla gelen ilk yer olan Ağrı Dağı 5,137 metrelik yüksekliğiyle Türkiye’nin en uzun dağıdır. Bu devasa büyüklükteki dağın %65’i Iğdır %35’i ise Ağrı ilinin sınırları içinde bulunmaktadır. Türkiye’nin Doğu ucunda bulunan Ağrı Dağı İran’ın 16 kilometre batısında Ermenistan’ın 32 Kilometre güneyinde bulunmaktadır. Ağrı Havalimanına konum olarak çok yakın gözükmese de yolculuk esnasında göreceğiniz doğal güzellikler ve tarihi mekanlar size bu yolun uzun olduğunu hissettirmeyecektir.  Mükemmel bir manzarası olan bu harika bölgeye ülkemiz ve dünyadan yılda birçok insan ziyarete ve gezmeye gelmektedir. Şehrin sembolü olan hatta şehrin adının Ağrı olmasını sağlayan dağın en tepesine çıktığınız zaman eşsiz bir manzara ile baş başa kalacaksınız. www.hazirabilet.com üzerinden veya 7 Gün 24 Saat hizmetinizde olan 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Ağrı uçak bileti alabilirsiniz.

 

Ağrı Meteor Çukuru;

Dünyanın en büyük meteor çukuru olan Ağrı Meteor Çukuru Doğubayazıt ilçesinde bulunmaktadır. Gürbulak sınır kapısına  2 kilometre mesafede olan bu dev çukur Dünyada Alaska Çukurundan sonra en büyük ve en çok turistin ziyaret ettiği çukur olma özelliklerini de taşımaktadır.1982 senesinde bu bölgeye düşen göktaşı 60 metrelik bir dev bir çukur açmıştır. Bu dev çukura her yıl birçok yabancı turist ve bilim insanları uğramaktadır. Bilim adamlarının araştırma yapmaya geldiği çukur şuan hala ziyarete açık olan ve sağlam kalan Meteor çukurudur. www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Ağrı uçak biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Ağrı Hakkında

 İstanbul Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul ayrıca dünyanın da en kalabalık şehirlerinden biridir. Tarihi açıdan sadece Türkiye için değil tüm dünya açısından çok büyük bir öneme sahip olan şehir tarihin en eski şehirlerinden biridir zamanında birçok medeniyete ve dine başkente yapan şehir Bizans imparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti olmuştur. Birçok eğlenme alanı olan İstanbul dünyadaki her ülkeden ve şehirden birçok turisti ağırlar. Ekonomi açısından büyük bir rol oynayan turizm İstanbul için çok önemlidir geçen yıl İstanbul’u ziyaret eden turistlerin sayısı 12 milyon 690 bin 576 olarak son 5 yıldaki en yüksek sayıdır. Galata Kulesi , Kız Kulesi , Ayasofya , Topkapı Sarayı gibi birçok mekanı sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Sizde tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul için en ucuz uçak biletini almak isterseniz www.hazirabilet.com adresine girebilir veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!


Ağrı Hakkında

Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ismini sınırları içinde bulunan Ağrı Dağından almıştır. Son verilere göre ilin nüfusu 539,637’dir ilin yüz ölçümü ise 11,099 dur. Ağrı şehrinin kuzeyinde Kars , kuzey batısında Erzurum , güney batısında Muş ve Bitlis , güneyinde Van ve kuzey doğusunda Iğdır illeri bulunmaktadır. 1927 yılında il olan Ağrı’nın 8 ilçesi bulunmaktadır. Birçok tarihi eser ve tarihi yapıyı sınırları içinde bulunduran Ağrı şehri son zamanlarda yerli ve yabancı turistlerin sıkça ziyaret etmeye başladığı bölgelerden biri olmaya başlamıştır. Sizde kendine özgü kültürü tarihi yapıları ve eserleri ile ünlü olan şehrimiz için en ucuz uçak biletine sahip olmak için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Ağrı uçak bileti alabilirsiniz. 

İstanbul Ağrı Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Yerli ve yabancı birçok turistin her yıl ziyaret ettiği şehir İstanbul yeni açılan havalimanı turizm sektöründe İstanbul için bir ayrıcalık daha sağlamaktadır. Dünyadaki en büyük havalimanı olan Yeni İstanbul Havalimanına en uygun uçak bileti için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile güvenli bir şekilde ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!

İstanbul Şehrine  Uçuş yapan firmalar ; İstanbul Thy uçak bileti , türk hava yolları uçak bileti, Pegasus hava yolları , Flypegasus uçak bileti , Pegasus ucuz uçak bileti , Sunexpress Hava Yolları , Sunexpress uçak bileti , Anadolujet uçak bileti , Anadolujet ucuz uçak bileti , Onur hava yolları uçak bileti, Onur Air ucuz uçak bileti, Atlasglobal uçak bileti, Atlasjet uçak bileti, en uygun uçak bileti, Yurt içi uçak bileti,Yurt dışı uçak bileti

 

Ağrı Uçak Bileti;

Mükemmel manzaraları ve tarihi eser ve yapıları ile ülke turizmi açısından gayet önemli bir nokta olmaya başlamıştır. Yerli ve yabancı birçok turist her yıl Ağrı şehrini ziyaret etmektedir. Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi firmalar yerli ve yabancı şehirlerden aktarmalı ve aktarmasız olarak uçak seferleri düzenlemektedir. Mutfağı kültürü ve eğlence ve konaklama alanları ile yeni bir turizm merkezi olmaya başlayan şehirde huzurlu ve eğlenceli bir tatil yapmak isterseniz 7 Gün 24 Saat hizmetinizde olan 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile veya www.hazirabilet.com üzerinden en uygun Ağrı uçak bileti alabilirsiniz.

 

 

İstanbul Ulaşım


Dünyadaki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan ve dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan İstanbul teknolojik olarak harika bir ulaşım zincirine sahiptir. Şehir dışı ve yurt dışı ulaşımı olarak demir yolu , kara yolu ve havayolu firmaları seferler düzenlemektedir. Turk Hava Yolları , Thy , SunExpress , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , OnurAir gibi firmalar uçak seferi düzenlemektedir. 2 tane havalimanı bulunan İstanbul ayrıca dünyadaki en büyük havalimanına sahiptir. İstanbul en ucuz uçak bileti içinwww.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en güvenli ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.