Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


İstanbul Ankara Uçak Bileti
İstanbul Ankara Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler;

Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul sınırları içinde birçok tarihi mekan , eğlence mekanı , avm , kafe , restoran gibi yerlere sahiptir bu yüzden İstanbul’da tatil yapacaksanız gezmekten ve eğlenmekten yorulacaksınız diyebiliriz. Hem eski dönemlerden hem de günümüzde yapılan yerlerle birleşimi ile her kesme ve her tarza hitap etmektedir. Hiç unutmayacağınız ve her sene tekrar etmek isteyeceğiniz bir tatil için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanına sahip olabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Galata Kulesi;

528 yılında inşa edilen Galata Kulesi tarihin en eski kulelerinden biri olmaktadır. Şehrin sembollerinden biri olan kule Bizans İmparatoru Anastasius tarafından yaptırılmıştır. 2013 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınan müze İstanbul’un Galata semtinde bulunmaktadır. Harika bir manzaraya sahip olan kulenin tepesinden İstanbul Boğazı ve Haliç panoramik şekilde görünmektedir. Şehrin güzelliği ve tarihinde önemli bir rol oynayan kule her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde dünyadaki en güzel şehirlerden biri olan İstanbul ve şehrin en tepe noktalarından biri olan Galata Kulesini ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ve taksit imkanıyla güvenli bir şekilde ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

 

Kız Kulesi;

İstanbul Boğazının Marmara Denizinde yakın kısmında bulunan kız kulesi şehrin bir diğer sembol kulesidir. Üsküdar’ın sembolü haline gelmiştir. Milattan Önce 24. Yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından inşa ettirilmiştir. Üsküdar ilçesinde Bizans Döneminden kalan tek yapı olması ile  bilinmektedir. Günümüzde de ziyarete açık olan Kız Kulesi yerli ve yabancı vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerden biri olmaktadır. Sizde Kız Kulesini ve mükemmel şehrimiz İstanbul’u ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit olanaklarından faydalanabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

 

Ayasofya;

Türkiye ve dünya adına hem tarihi açıdan hem de dini açıdan çok önemli bir bölge olan Ayasofya Müzesi Bizans İmparatoru 1. Justinianus tarafından 532 , 537 tarihi arasında Ünlü fizikçi Miletli İsidoros , Trallesli ve Matematikçi Anthemius yaptırılmıştır. 1453 yılında Osmanlı İmparatorluğu İstanbul şehrinin yönetimini aldığı için kiliseden camiye çevrilmiştir ve 1935 yılından beri müze olarak ziyaretçilere sergilenmektedir. Sizde İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Ayasofya müzesini ziyaret etmek için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanlarından faydalanarak güvenli bir şekilde en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.Ankara Gezilecek Yerler

 

Ankara Kalesi

4000 yıllık geçmişe sahip olan Ankara Kalesi, birçok uygarlık tarafından yerleşim ve savunma amaçlı olarak kullanılmıştır. Yapılan tahribatlar sonucu birçok kez onarım gören kalenin kim tarafından yapıldığı tam olarak bilinmemektedir. Özellikle kale, yaz aylarında birçok festival için ev sahipliği rolünü üstlenmiştir. Kalenin etrafında eşya dükkânları, kafeler, tarihi yapı gibi mekanlar bulunuyor. Sahip olduğu manzara sayesinde Hitit uygarlığını andıran Ankara Kalesi, varlığını koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

 

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Müze, Mahmut Paşa ve Rum Mehmet Paşa tarafından inşa ettirilmiştir. Osmanlı yapısına benzeyen ve bu sayede konuklarını ağırlayan müze 15. yüzyıla aittir. Müzede tamamen özgün bir şekilde koleksiyonlar ve dünya genelinde adını duyuran tesisler bulunuyor. Koleksiyonların parçaları milattan önceki yıllara dayandığı için dünyanın en eski eserleri arasındadır. Ayrıca burada Çatalhöyük kent planı da bulunuyor. Müzede Paleolitik çağdan gelen birçok medeniyete ait eşyalar bulunmaktadır.

 

Anıtkabir

Geçmişte gözlem evi olarak kullanılan Anıtkabir, Rasattepe adıyla anılmıştır. Milli duyguları yeniden yaşatan Anıtkabir, Barış Parkı ve Anıt Blok'u olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Başlangıç noktası aslanlı yoldan geçerek Tören Meydanı'na ulaşmaktadır. Ayrıca Anıtkabir'i gezerken Cemal Gürsel ve İsmet İnönü'ye ait mezarları da ziyaret edebilirsiniz.

 

Etnografya Müzesi

Ankara'da gezilebilecek yerler arasında bulunan Etnografya Müzesi, Türk sanatının günümüze kadar olan süreçteki en iyi örneklerini yansıtmaktadır. Müze Kurtuluş Savaşı döneminde cuma namazının kılındığı yerdir. Müzenin girişinde sergi alanları kategorilere ayrılarak ziyaretçilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca Etnografya Müzesi'nde Osmanlı el yazmaları, sanat tarihi, süs eşyaları gibi birçok eser bulunmaktadır. Bu yüzden Etnografya Müzesi'ni ziyaret ederek Osmanlı Devleti'nin birçok eserini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ankara Hakkında

İstanbul Hakkında

 

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul ayrıca dünyanın da en kalabalık şehirlerinden biridir. Tarihi açıdan sadece Türkiye için değil tüm dünya açısından çok büyük bir öneme sahip olan şehir tarihin en eski şehirlerinden biridir zamanında birçok medeniyete ve dine başkente yapan şehir Bizans imparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti olmuştur. Birçok eğlenme alanı olan İstanbul dünyadaki her ülkeden ve şehirden birçok turisti ağırlar. Ekonomi açısından büyük bir rol oynayan turizm İstanbul için çok önemlidir geçen yıl İstanbul’u ziyaret eden turistlerin sayısı 12 milyon 690 bin 576 olarak son 5 yıldaki en yüksek sayıdır. Galata Kulesi , Kız Kulesi , Ayasofya , Topkapı Sarayı gibi birçok mekanı sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Sizde tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul için en ucuz uçak biletini almak isterseniz www.hazirabilet.com adresine girebilir veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!


Ankara Hakkında

Ankara Türkiye'nin başkenti olmakla birlikte, Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında 2. sırada yer almaktadır. 25 ilçe ve 1425 mahalleye sahip olan Ankara, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alıyor. 890 metre rakıma sahip olan Ankara, birçok il ile komşudur. Ankara isminin kökeni her millete göre değişmiştir. Bazı milletler Amküra derken bazıları Aneyre ismini vermiştir. Ayrıca dünyanın 40. büyük şehri olmayı başaran Ankara, tarihi ve kültürel özelliği sayesinde her yıl milyonlarca turist akınına uğramaktadır.

www.hazirabilet.com  Ucuz uçak bileti almak için 0 850 303 82 80 numaralı Müsteri Destek Hattımızı arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Ankara Uçak Bileti

 İstanbul Uçak Bileti;

Yerli ve yabancı birçok turistin her yıl ziyaret ettiği şehir İstanbul yeni açılan havalimanı turizm sektöründe İstanbul için bir ayrıcalık daha sağlamaktadır. Dünyadaki en büyük havalimanı olan Yeni İstanbul Havalimanına en uygun uçak bileti için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile güvenli bir şekilde ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!

İstanbul Şehrine  Uçuş yapan firmalar ; İstanbul Thy uçak bileti , türk hava yolları uçak bileti, Pegasus hava yolları , Flypegasus uçak bileti , Pegasus ucuz uçak bileti , Sunexpress Hava Yolları , Sunexpress uçak bileti , Anadolujet uçak bileti , Anadolujet ucuz uçak bileti , Onur hava yolları uçak bileti, Onur Air ucuz uçak bileti, Atlasglobal uçak bileti, Atlasjet uçak bileti, en uygun uçak bileti, Yurt içi uçak bileti,Yurt dışı uçak bileti

 
Ankara Uçak Bileti

Tarihi, kültürel ve ekonomik açıdan önemli bir konuma sahip olan Ankara, sürekli ziyaretçi akınına uğrayarak yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu yüzden Ankara'yı ziyaret etmek için havaalanını tercih edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından Ankara'ya uçak bileti olduğu için, yolculuğunuzu güvenle yapabilirsiniz. Bu nedenle Ankara uçak bileti almak için sitemizi ziyaret ederek uçak bileti alabilir ve hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Üstelik birçok kez farklı kampanyalar düzenlendiği için  Ankara'ya uçak sefer sorgulaması yaparak uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. Tüm Hava Yolları Satış Ofisi Türk Hava Yolları Thy Pegasus Flypgs Anadolujet Atlasglobal Sunexpress Onur Air Havayolları ve En Uygun Uçak Biletis Satış Noktası Dilerseniz www.hazirabilet.com adresinden sorgulama yapabilirsiniz 0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini 7 gün 24 saat Arayarak Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.

 

İstanbul Ulaşım

Ulaşım;

Dünyadaki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan ve dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan İstanbul teknolojik olarak harika bir ulaşım zincirine sahiptir. Şehir dışı ve yurt dışı ulaşımı olarak demir yolu , kara yolu ve havayolu firmaları seferler düzenlemektedir. Turk Hava Yolları , Thy , SunExpress , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , OnurAir gibi firmalar uçak seferi düzenlemektedir. 2 tane havalimanı bulunan İstanbul ayrıca dünyadaki en büyük havalimanına sahiptir. İstanbul en ucuz uçak bileti içinwww.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en güvenli ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.