Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


İstanbul Antalya Uçak Bileti
İstanbul Antalya Gezilecek Yerler

 

İstanbul Gezilecek Yerler;

Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul sınırları içinde birçok tarihi mekan , eğlence mekanı , avm , kafe , restoran gibi yerlere sahiptir bu yüzden İstanbul’da tatil yapacaksanız gezmekten ve eğlenmekten yorulacaksınız diyebiliriz. Hem eski dönemlerden hem de günümüzde yapılan yerlerle birleşimi ile her kesme ve her tarza hitap etmektedir. Hiç unutmayacağınız ve her sene tekrar etmek isteyeceğiniz bir tatil için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanına sahip olabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Galata Kulesi;

528 yılında inşa edilen Galata Kulesi tarihin en eski kulelerinden biri olmaktadır. Şehrin sembollerinden biri olan kule Bizans İmparatoru Anastasius tarafından yaptırılmıştır. 2013 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınan müze İstanbul’un Galata semtinde bulunmaktadır. Harika bir manzaraya sahip olan kulenin tepesinden İstanbul Boğazı ve Haliç panoramik şekilde görünmektedir. Şehrin güzelliği ve tarihinde önemli bir rol oynayan kule her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde dünyadaki en güzel şehirlerden biri olan İstanbul ve şehrin en tepe noktalarından biri olan Galata Kulesini ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ve taksit imkanıyla güvenli bir şekilde ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

 

Kız Kulesi;

İstanbul Boğazının Marmara Denizinde yakın kısmında bulunan kız kulesi şehrin bir diğer sembol kulesidir. Üsküdar’ın sembolü haline gelmiştir. Milattan Önce 24. Yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından inşa ettirilmiştir. Üsküdar ilçesinde Bizans Döneminden kalan tek yapı olması ile  bilinmektedir. Günümüzde de ziyarete açık olan Kız Kulesi yerli ve yabancı vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerden biri olmaktadır. Sizde Kız Kulesini ve mükemmel şehrimiz İstanbul’u ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit olanaklarından faydalanabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

 

Ayasofya;

Türkiye ve dünya adına hem tarihi açıdan hem de dini açıdan çok önemli bir bölge olan Ayasofya Müzesi Bizans İmparatoru 1. Justinianus tarafından 532 , 537 tarihi arasında Ünlü fizikçi Miletli İsidoros , Trallesli ve Matematikçi Anthemius yaptırılmıştır. 1453 yılında Osmanlı İmparatorluğu İstanbul şehrinin yönetimini aldığı için kiliseden camiye çevrilmiştir ve 1935 yılından beri müze olarak ziyaretçilere sergilenmektedir. Sizde İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Ayasofya müzesini ziyaret etmek için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanlarından faydalanarak güvenli bir şekilde en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Antalya Gezilecek Yerler

 

Yanartaş

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Yanartaş, diğer adıyla sonsuz ateş olarak bilinmektedir. Çıralı girişinde yer alan ve portakal bahçelerini geçip yol aldıktan sonra karşımıza çıkan Yanartaş, doğa güzelliği bakımından muhteşem tarihi yerler arasında bulunuyor.

 

Alara Han Kalesi

Tarihi yerler arasında bulunan Alara Han Kalesi, Antalya'nın Alanya ilçesine 40 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kale, Selçuklu hükümdarı olan 1. Alaaddin Keykubat tarafından tepe üzerine yaptırılmıştır.

 

Tarihi Saat Kulesi

Antalya'nın simgesi olan Tarihi Saat Kulesi, beşgen burç üzerine inşa edilmiştir. Kulenin her bir etrafında saat bulunuyor. Tarihi Saat Kulesi'nin kim tarafından ve ne zaman yaptırıldığı belli değildir. 14 metre yüksekliğinde bulunan kule, Antalya'nın görünümünü izlemek isteyenler için en güzel tarihi mekânlar arasında yer almaktadır.

 

Olympos Antik Kenti

Tanrılar kenti olarak bilinen Olympos Antik Kenti, Antalya'nın Kumluca ilçesinde yer almaktadır. Olympos ismi birçok dağa verilmekle birlikte Ulu Dağ anlamına gelmektedir. Kentin ne zaman kurulduğu kesin olarak bilinmiyor. Bu kent Roma, Bizans gibi dönemlere aittir. Günümüze kadar gelen Olympos Antik Kent'in tarihi kalıntıları ağaçlıklarla örtülüdür. Ayrıca kent sit alanı ilan edilmiştir. Çünkü kent caretta carettaların yavrulama alanı olmuştur. Bu yüzden koruma altına Olympos Antik Kenti, Antalya'ya uğrayanların en çok ziyaret ettikleri tarihi kentler arasındadır.

 

 

Side Antik Kenti

Side Antik Kenti, zamanında Likya ve Perslerin hâkimiyeti altına girmiştir. Özgürlük ve bağımsızlık için o zamanda sikke basılmış ve o dönemlerde birçok tanrıya inanılmıştır. Kentte bulunan müzeye giriş çıkış saatleri yaz ve kış aylarında değişmekte, ayrıca müzeye giriş için giriş ücreti alınmaktadır. Giriş ücreti 15 TL olarak belirlenmiştir. Kent Apollon Tapınağı, tarihi evleri, tiyatrosu, kent kapısı ve daha birçok yapısı sayesinde her sene milyonlarca yerli ve yabancı turisti en güzel şekilde ağırlamaktadır.

İstanbul Antalya Hakkında

İstanbul Hakkında
Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul ayrıca dünyanın da en kalabalık şehirlerinden biridir. Tarihi açıdan sadece Türkiye için değil tüm dünya açısından çok büyük bir öneme sahip olan şehir tarihin en eski şehirlerinden biridir zamanında birçok medeniyete ve dine başkente yapan şehir Bizans imparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti olmuştur. Birçok eğlenme alanı olan İstanbul dünyadaki her ülkeden ve şehirden birçok turisti ağırlar. Ekonomi açısından büyük bir rol oynayan turizm İstanbul için çok önemlidir geçen yıl İstanbul’u ziyaret eden turistlerin sayısı 12 milyon 690 bin 576 olarak son 5 yıldaki en yüksek sayıdır. Galata Kulesi , Kız Kulesi , Ayasofya , Topkapı Sarayı gibi birçok mekanı sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Sizde tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul için en ucuz uçak biletini almak isterseniz www.hazirabilet.com adresine girebilir veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!           


Antalya Hakkında

Türkiye'nin en kalabalık 5. şehri olan Antalya, 19 ilçe ve belediyeye sahip olmakla birlikte toplam 910 mahalleye sahiptir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya, yüz ölçümü bakımından 6. ildir. Birçok doğa harikası nedeniyle en çok göçü yaz mevsiminde alan Antalya, turistlerin en çok akın ettiği iller arasında bulunuyor. Antalya'da gelen turistlerin konaklaması için büyük oteller yer aldığından, şehir en çok turistin konaklamasına yardımcı olan iller arasındadır. Turunçgillerin yetiştiği bu şehirde ekonomik koşullar genel olarak tarım, ticaret ve turizm altında toplanmıştır.                         

İstanbul Antalya Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Yerli ve yabancı birçok turistin her yıl ziyaret ettiği şehir İstanbul yeni açılan havalimanı turizm sektöründe İstanbul için bir ayrıcalık daha sağlamaktadır. Dünyadaki en büyük havalimanı olan Yeni İstanbul Havalimanına en uygun uçak bileti için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile güvenli bir şekilde ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!

İstanbul Şehrine  Uçuş yapan firmalar ; İstanbul Thy uçak bileti , türk hava yolları uçak bileti, Pegasus hava yolları , Flypegasus uçak bileti , Pegasus ucuz uçak bileti , Sunexpress Hava Yolları , Sunexpress uçak bileti , Anadolujet uçak bileti , Anadolujet ucuz uçak bileti , Onur hava yolları uçak bileti, Onur Air ucuz uçak bileti, Atlasglobal uçak bileti, Atlasjet uçak bileti, en uygun uçak bileti, Yurt içi uçak bileti,Yurt dışı uçak bileti

  

Antalya Uçak Bileti

Ekonomik, tarihi ve kültürel açıdan önemli bir konuma sahip olan Antalya'da devamlı ziyaretçi giriş çıkışı olmaktadır. Antalya'ya ulaşım havaalanı sayesinde oldukça rahattır. Antalya uçak bileti alarak şehre hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için internet sitemizi ziyaret ederek Antalya'ya yapacağınız uçuş seferini öğrenebilirsiniz. Üstelik bizi takip ederek en uygun fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. En uygun uçak bileti ve tüm havayollarını karşılaştırmak için www.hazirabilet.com adresinden sorgulama yapabilir direk uçak biletine sahip olabilirsiniz ucuz uçak bileti almak için kredi kartınız ile taksit yada peşin ödeme yapmanız mümkün 3-D Güvenli Ödeme Yöntemi ile sizlerde hemen uçak bileti satın alabilirsiniz 7 gün 24 saat  0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini Arayak 3 Adımda kolayca uçak biletine sahip olabilirsiniz. Thy Türk hava yolları (Turkish Airlines ) pegasus flypgs sunexpress anadolujet onur air onur hava yolları atlasglobal ve daha bir çok firmayı karşılaştırın. Hazirabilet.com tüm havayolları satış ofisi hazira bilet biletin hazır hali!

İstanbul Ulaşım

Ulaşım;

Dünyadaki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan ve dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan İstanbul teknolojik olarak harika bir ulaşım zincirine sahiptir. Şehir dışı ve yurt dışı ulaşımı olarak demir yolu , kara yolu ve havayolu firmaları seferler düzenlemektedir. Turk Hava Yolları , Thy , SunExpress , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , OnurAir gibi firmalar uçak seferi düzenlemektedir. 2 tane havalimanı bulunan İstanbul ayrıca dünyadaki en büyük havalimanına sahiptir. İstanbul en ucuz uçak bileti içinwww.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en güvenli ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.