Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


İstanbul Trabzon Uçak Bileti
İstanbul Trabzon Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler;

Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul sınırları içinde birçok tarihi mekan , eğlence mekanı , avm , kafe , restoran gibi yerlere sahiptir bu yüzden İstanbul’da tatil yapacaksanız gezmekten ve eğlenmekten yorulacaksınız diyebiliriz. Hem eski dönemlerden hem de günümüzde yapılan yerlerle birleşimi ile her kesme ve her tarza hitap etmektedir. Hiç unutmayacağınız ve her sene tekrar etmek isteyeceğiniz bir tatil için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanına sahip olabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Galata Kulesi;

528 yılında inşa edilen Galata Kulesi tarihin en eski kulelerinden biri olmaktadır. Şehrin sembollerinden biri olan kule Bizans İmparatoru Anastasius tarafından yaptırılmıştır. 2013 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınan müze İstanbul’un Galata semtinde bulunmaktadır. Harika bir manzaraya sahip olan kulenin tepesinden İstanbul Boğazı ve Haliç panoramik şekilde görünmektedir. Şehrin güzelliği ve tarihinde önemli bir rol oynayan kule her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde dünyadaki en güzel şehirlerden biri olan İstanbul ve şehrin en tepe noktalarından biri olan Galata Kulesini ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ve taksit imkanıyla güvenli bir şekilde ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

 

Kız Kulesi;

İstanbul Boğazının Marmara Denizinde yakın kısmında bulunan kız kulesi şehrin bir diğer sembol kulesidir. Üsküdar’ın sembolü haline gelmiştir. Milattan Önce 24. Yüzyılda Bizans İmparatorluğu tarafından inşa ettirilmiştir. Üsküdar ilçesinde Bizans Döneminden kalan tek yapı olması ile  bilinmektedir. Günümüzde de ziyarete açık olan Kız Kulesi yerli ve yabancı vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerden biri olmaktadır. Sizde Kız Kulesini ve mükemmel şehrimiz İstanbul’u ziyaret etmek isterseniz www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit olanaklarından faydalanabilir ve en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

 

Ayasofya;

Türkiye ve dünya adına hem tarihi açıdan hem de dini açıdan çok önemli bir bölge olan Ayasofya Müzesi Bizans İmparatoru 1. Justinianus tarafından 532 , 537 tarihi arasında Ünlü fizikçi Miletli İsidoros , Trallesli ve Matematikçi Anthemius yaptırılmıştır. 1453 yılında Osmanlı İmparatorluğu İstanbul şehrinin yönetimini aldığı için kiliseden camiye çevrilmiştir ve 1935 yılından beri müze olarak ziyaretçilere sergilenmektedir. Sizde İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Ayasofya müzesini ziyaret etmek için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanlarından faydalanarak güvenli bir şekilde en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.


Gezilecek yerler:

UZUNGÖL VE KARESTER YAYLASI

Özgünlüğünü hala yitirmemiş olan yayla harika manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Yaylaya girdiğinizde sisli havanın teninizde dans etmesini iliklerinize kadar hissedeceksiniz ve kirlerinden arındırılmış temiz havanın ciğerlerinizde masaj etkisi oluşturmasına şahit olacaksınız.

 

TRABZON KALESİ

Fatih Sultan Mehmet’in kenti fethetmesinin ardından kale savunma amaçlı inşa edilmiştir. Kalede yukarı , orta ve aşağı hisar diye adlandırılan 3 bölüm vardır. Kalede değişik dönemlerde inşa edilmiş çok sayıda dini ve idari yapı mevcuttur.

 

BOZTEPE

Bu bölgede yer alan çay bahçesinde Trabzon’u bütünsel manzarasıyla seyredebileceksiniz ve fotoğraf çekilme fırsatını elde edeceksiniz.  Gün batımını da izleme fırsatı bulacaksınız.

 

 

SÜMELA MANASTIRI

Meryem ana olarak ta bilinen manastır 375 -395 yıllarında Barnabas ve sophranios tarafından kurulmuştur. 18. yy da yenilenen yapı 19. yy da bina eklemeleriyle muhteşem bir görünüm kazanmıştır.

 

İstanbul Trabzon Gezilecek Yerler

İstanbul Hakkında

 

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul ayrıca dünyanın da en kalabalık şehirlerinden biridir. Tarihi açıdan sadece Türkiye için değil tüm dünya açısından çok büyük bir öneme sahip olan şehir tarihin en eski şehirlerinden biridir zamanında birçok medeniyete ve dine başkente yapan şehir Bizans imparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti olmuştur. Birçok eğlenme alanı olan İstanbul dünyadaki her ülkeden ve şehirden birçok turisti ağırlar. Ekonomi açısından büyük bir rol oynayan turizm İstanbul için çok önemlidir geçen yıl İstanbul’u ziyaret eden turistlerin sayısı 12 milyon 690 bin 576 olarak son 5 yıldaki en yüksek sayıdır. Galata Kulesi , Kız Kulesi , Ayasofya , Topkapı Sarayı gibi birçok mekanı sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Sizde tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul için en ucuz uçak biletini almak isterseniz www.hazirabilet.com adresine girebilir veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 3D güvenlik sistemi ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi


Trabzon hakkında

Yılın her mevsiminde yağış alan Trabzon’da Zengin ormanlarından dolayı tarım halkın geçim kaynağı haline gelmiştir. Aynı zamanda şehirde balıkçılık ön plandadır. Şehir vadi , yamaç , akarsu ve göller bakımından oldukça zengindir. Karadeniz ikliminin yaşandığı şehir oldukça yağış almaktadır.400 yıllık tarihi bulunan şehir Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilmiştir. Şehir aynı zamanda Kanuni Sultan Süleyman’ın doğum yeridir. Kimmerler , Büyük İskender ve Romalılar dönemini gören şehir I. Beyazıt ile Osmanlıya geçmiştir. 800000’ yakın nüfusu bulunan şehir mutfağıyla da ünlüdür. Hamsi , mısır ekmeği ve Akçaabat köftesi ünlü yiyeceklerdendir. Bu oksijen deposu şehri ziyaret etmek istiyorsanız  en uygun fiyatlar ile Türk hava yolları , pegasus , OnurAir , SunExpress , Anadolujet ve  AtlasGlobal ile www.hazirabilet.com online adresinden uçak bileti alabilir yada 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilirsiniz.

 

İstanbul Trabzon Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Yerli ve yabancı birçok turistin her yıl ziyaret ettiği şehir İstanbul yeni açılan havalimanı turizm sektöründe İstanbul için bir ayrıcalık daha sağlamaktadır. Dünyadaki en büyük havalimanı olan Yeni İstanbul Havalimanına en uygun uçak bileti için www.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile güvenli bir şekilde ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Hazir Biletin Tek Adresi!

İstanbul Şehrine  Uçuş yapan firmalar ; İstanbul Thy uçak bileti , türk hava yolları uçak bileti, Pegasus hava yolları , Flypegasus uçak bileti , Pegasus ucuz uçak bileti , Sunexpress Hava Yolları , Sunexpress uçak bileti , Anadolujet uçak bileti , Anadolujet ucuz uçak bileti , Onur hava yolları uçak bileti, Onur Air ucuz uçak bileti, Atlasglobal uçak bileti, Atlasjet uçak bileti, en uygun uçak bileti, Yurt içi uçak bileti,Yurt dışı uçak bileti

 

Uçak bileti

Trabzon havalimanı merkeze 6 km uzaklıktadır. Havaş servisi , özel araç , belediye otobüsleri ve dolmuş ile Trabzon havalimanına ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon havalimanından En uygun fiyatlar ile Türk hava yolları , pegasus , OnurAir , SunExpress , Anadolujet ve  AtlasGlobal ile www.hazirabilet.com  online adresinden uçak bileti alabilir yada 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilirsiniz 3-D güvenli alışveriş ile kolayca uçak bileti satın alabilirsiniz vade farksız kredi kartınız ile taksit seçenekleri mevcuttur. Hazir biletin tek adresi hazirabilet.com!

İstanbul Ulaşım

Ulaşım;

Dünyadaki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan ve dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan İstanbul teknolojik olarak harika bir ulaşım zincirine sahiptir. Şehir dışı ve yurt dışı ulaşımı olarak demir yolu , kara yolu ve havayolu firmaları seferler düzenlemektedir. Turk Hava Yolları , Thy , SunExpress , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , OnurAir gibi firmalar uçak seferi düzenlemektedir. 2 tane havalimanı bulunan İstanbul ayrıca dünyadaki en büyük havalimanına sahiptir. İstanbul en ucuz uçak bileti içinwww.hazirabilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en güvenli ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.