Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
İzmir Gezilecek Yerler

İzmir’de Gezilecek Yerler Nelerdir?

İstanbul ve İzmir illerine yakınlığından dolayı İstanbul ve İzmir civarında oturan herkes hafta sonu kaçamağı olarak İzmir’i tercih ediyor. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği İzmir beldesinde gezip görebileceğiniz birçok yer ve serinlemek isteyeceğiniz çeşitli plajlar bulunuyor. İzmir’de mutlaka gezmeniz keşfetmeniz gereken yerler şu şekildedir;

İzmir Saat Kulesi

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan saat kulesi her daim en kalabalık olan yerdir. Konak ilçesinin sembolü haline gelen saat kulesi İzmir’in simgelerinden birisidir. 1901 yılında yapılan bu saat kulesi II. Abdulhamid zamanında yaptırılmıştır. Herkes tarafından bilinen bu saat kulesinin mimarisini incelemek ve Konak ilçesinin havasını almak için İzmir’de saat kulesine mutlaka gelmeniz gerekir.

İzmir Arkeoloji Müzesi

Tarihin en eski dönemlerini ve çağlarını yansıtan bu müze İzmir’in tarihi için oldukça önemlidir. Ulaşım konusunda hiç sıkıntı yaşatmayan etnografya müzesi Konak’ta yer alıyor. Bu müze içerisinde İzmir’in ilk eczanesini bir canlandırma ile nazar boncuğu yapımını anlatan bu odaları mutlaka gezin. İzmir’in çeşitli ilçelerinden çıkarılan kazı çalışmalarından elde edilen ürünler burada sergileniyor. Sizlerde burada İzmir’in hem tarihini hem de yaşanmışlıklarını görebilirsiniz.

İzmir’in Koylarına Gitmeden Olmaz

İzmir denildiği zaman akla ilk gelen istisnasız İzmir plajlarıdır. İzmir plajlarından en ünlü olanı Çeşme’dir. Berrak ve ılık bir suya hâkimdir. Yaz aylarında doluluk oranı oldukça fazla olan Çeşme’de mutlaka bir gününüzü geçirmeniz tavsiye edilir.

Ilıca Plajı

Girişi ücretsiz olan ve denizinde en ufak bir taş bile bulamayacağınız Maldivleri aratmayan bir yerdir. Yaz aylarında bunalan İzmir halkı yaz aylarının birçoğunu bu plajda geçiriyor.


İzmir Hakkında

İzmir Türkiye’de bulunan en kalabalık 3. Şehir olarak biliniyor. İzmir plajları, havası, doğası ve çeşitli ticaret merkezleri ile kendini ispatlamış bir şehirdir. Özellikle İzmir’de bulunan Efes Antik Kenti eski dönemlerde en büyük kent olarak karşımıza çıkıyor. Ilıman bir iklime sahip olan İzmir ili yaz aylarında oldukça sıcak ve kalabalık bir şehre bürünüyor. Uygun fiyatlı İzmir uçak bileti seçenekleri ile gezilecek ve keşfedilecek birçok yeri mevcuttur.

İzmir Uçak Bileti

İzmir Uçak Bileti

Böyle güzel bir şehre gitmeden olmaz. Özellikle sıkıldığınız, bunaldığınız bir dönemde kendinize ufak bir tatil kaçamağı hediye etmek isterseniz her noktasına ayrı hayran kalacağınız İzmir iline gelmeniz gerekir. Gezilecek çeşitli noktaları, kültürü, sıcak insanları ile muhteşem bir tatil yapmanıza olanak sağlar. Ancak İzmir’e 2 günlük bir tatil düşünüyorsanız bu iki günü yolda geçirmek oldukça sıkıcı olacaktır. Bunun yerine ekonomik fiyatlarda İzmir uçak bileti için bizlerle iletişime geçerek gidecek olduğunuz tarih için uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Uçak biletlerinde ki dönem dönem olan uygun kampanyalı biletleri tedarik ederek dilediğiniz anda İzmir’e uçabilirsiniz. İzmir uçak bileti için firmamızdan destek alabilirsiniz.


İzmir Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

 

 

İzmir’e Ulaşım

İzmir’e ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler farklı ulaşım seçeneklerinden faydalanarak şehre ulaşım sağlayabilirler. İzmir bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olması nedeni ile ulaşım bakımından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Karayolu ile özel araç ve otobüs firmalarının düzenlediği otobüs seferleri ile her şehirden rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. İzmir’e ayrıca tren yolu ile de ulaşım sağlanabilir. Hızlı bir ulaşım sağlamak içinse İzmir uçak bileti alınacak havayolu seçeneği tercih edilebilir. İzmir Havalimanı İzmir şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Taksi, araç kiralama, toplu taşıma araçları ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bütün uçak bileti işlemlerinizi sizlere sunduğumuz hizmetler ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.