Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Moskova Gezilecek Yerler

                 Moskova Metrosu

Dünyanın en köklü metrolarından biri olan Moskova metrosunda tünel tarzı inşa edilen yapısı ve tavanlarındaki harika lambaları insanlara zamanda yolculuk yaptırmakta ve yönlendirmelerde kiril alfabesiyle yapılmaktadır. Bu durum onların geleneklerine ne kadar bağlı olduklarını göstermekle birlikte yabancı turistlere yönlendirmede problem çıkarabilmektedir. Mimarisi , heykelleri ve avizeleri metroya bir sanat galerisi havası katmaktadır.

 

               Gum Alışveriş Merkezi

Günümüzde alışveriş merkezlerinden farklı olarak tasarlanan gum mimarisi ve işlemeleriyle otantik bir hava kazanmıştır. Alışveriş merkezinin ortasından akan şelale kahvenizi yudumlarken dinginlik verecek şekilde dizayn edilmiştir. İstridye ve suşi gibi lezzetli ürünlerin sergilendiği Gum kızıl meydanın doğusunda yer almaktadır.

 

 

 

           

 

              Stary Arbat – Novy Arbad

Stary arbad türkiyemizin istiklal caddesini andırmakla birlikte bir çok kafe ve restoranda ev sahipliği yapmaktadır. Sokak müzisyenleri , palyaçolar ve hokkabazların bu bölgede insanları eğlendirmeye çalışması gününüzün stresini mutlaka alacaktır.

 

Moskovada Ne Yenir

 Zakuski: Yemekten önce getirilen yemektir.

Solyanka: Rusyanın en bilinen çorbasıdır.

Pelmeni: Ülkemizdeki mantıya benzer yemek çeşidi

Kotletipokieveski: Sarımsak ve tereyağlı tavuk göğsü

 

 

                          Moskovada Nerede Kalınır

Vremaena Goda Hotel

Lotte Hotel  Moscow

Jedi Hostel

Winterfell on arbat hotel

Moscow Marriott Hotel Novy Arbat

 

 

                 Moskovaya Ne Zaman Gidilir ?

Moskovada yaz aylarında usadba jazz festivali ve uluslararası festivaller düzenlendiği için mayıs ve nisan ayları en uygun aylardır. Sonbaharda da hava koşulları kışa nazaran daha ılıman olduğu için ziyaret edilebilir.

                   Moskova Gece Hayatı

Gece hayatını seviyor iseniz tverskaya sokağında bar , restoran ve kulüpler oldukça fazladır. Aynı zamanda My bar da kokteyler eşliğinde pop ve rock müziklerini dinleyerek kulağınızın pasını alabilirsiniz. Kryshal mira , Gypbar ve ıcon en hareketli mekanlar arasındadır.

Moskova Hakkında

Sert karasal bir iklime sahip olan şehir kış mevsiminde -10 dereceleri görürken yaz mevsiminde ise 18 dereceleri görmüştür. Nisan ve Mayıs ayları gezi için oldukça uygun bir zaman olarak göze çarpmaktadır. Moğolların tahruman ettiği şehirlerden biri olan Moskova Rus devletinin kurulmasıyla önemli bir merkez haline gelmiştir. Şehirde bürokrasinin kuvvetli olmasından dolayı bazı işlemlerinizde uzun süre bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik önlemlerinden dolayı pasaportla dolaşmanız gereklidir. Moskova sirkinin şehre olan katkısı yerli ve yabancı turist bakımından yadsınmayacak düzeydedir.

Moskova Uçak Bileti

Moskova Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

 

 

Moskova Ulaşım

Tren: Şehirde 9 tren istasyonu bulunmakta aynı zamanda Avrupa ve orta asyadan demiryoluyla şehre ulaşım sağlanabilmektedir. Trenlerin çok modern olmaması gözünüzü korkutmasın çünkü oldukça konforludurlar

Metro: 180 istasyon bulunan şehirde metro ağı oldukça gelişmiştir. 24 saat açık olan metroda bekleme süreniz 1 ile 2 dakika arasındadır. Metroda kiril alfabesi ve latin alfabesinin yer aldığı haritalar yönlendirmede oldukça kolaylık sağlamaktadırç

 

Minibüs: Türkiyedeki benzer sistemle çalışan minibüs hizmetlerine moskovada marshrutka adı verilmektedir.

Taksi: Moskovada resmi taksilerin yanı sıra korsan taksiler de bir hayli fazla olduğundan özel taksiler ile karşılaşma imkanınız oldukça fazladır. Tabiki rusça bilmeniz sizi hedefinize kolay bir şekilde ulaştıracaktır.