Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!


Hızlı Erişim
Paris gezilecek yerler

EYFEL KULESİ

Paris denilince ilk akla gelen bu meşhur kule ile başlamadan olmaz yaklaşık 6 milyon turist tarafından ziyaret bu kule yapında yaklaşık 7.800 ton demir kullanılmıştır. Yapımı 4 yıl süren kule lll. Evrensel sergi için tekrar yıkılmak üzere yapılmıştır ancak turistlerin yoğun ilgisini çeken kulenin yıkılma fikrinden vazgeçilmiştir.

ZAFER TAKI

1806 yılında Napolyon tarafından yapılmıştır. 50 metre uzunluğa sahip olan bu yapının altında asker mezarları bulunmaktadır başka bir bilinen özelliği ise sönmeyen ateştir. Bu muhteşem yapıyı görmek isterseniz eğer Charles gaulla meydanına gitmeniz gerekmektedir.

VERSAY SARAYI

Yapımı 11.yüzyıla dayanan bu yapı zamanla genişletilmiş ve eklemler yapılmıştır. Günümüzde müze olarak kullanılan bu yapının en belirgin özelliği sarayda tuvaletin olmamasıydı ancak yapılan devrimler sonucu saraya tuvalet eklemesi de yapılmıştır. Mimari güzelliği ile ziyaretçilerin her zaman eksik olmadığı bu yer UNESCO tarafından dünya mirası olarak koruma altına alınmıştır.

NOTRE DAME KATEDRALİ

Kitaplara ve filimlere konu olan bu efsanevi yapı 1345 yılında yapımı tamamlanmış ve resmi rakamlara göre yılda 10 milyon ziyaretçiyi ağırladığı söyleniliyor. Geçtiğimiz yıllarda maalesef çıkan yangın sonucu çatısı çökmüş olup geçici olarak ziyaretlere kapatılmıştır.

LÜKSEMBURG BAHÇESİ

25 hektarlık alana sahip olan bu bahçe 17. Yüz yılda kraliçe marie de medicis için yapılmıştır. Floransa mimarisine uygun olarak yapılan bu bahçe günümüzde birçok yerli halkın dinlenme alanı ve mutlaka turistlerin ziyaret ettiği bir yer haline gelmiştir.

 

 

 

 

Paris hakkında

Seine ırmağı içinde bulunan iki adacıktan oluşan parisin geçmişi 3. Yüz yıla dayanmaktadır. Dünyanın en büyük ve en zengin müzelerine ve kitaplara konu olan mimari yapılarıyla halk dilinde Aşıklar şehri olan paris her mevsim bir çok ziyaretçinin odak noktası haline gelmiş.

Paris uçak bileti

Bu harika şehri ziyaret etmek ve muazzam doğasını görmek istiyorsanız thy , pegasus , Anadolu jet , onur air  ve Sun express gibi havayollarından www.hazirabilet.com adresinden en ucuz ve en uygun uçak biletini satın alabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 numaralı iletişim adresinden 7/24 yararlanabilirsiniz

 

Paris Uçak Bileti Nasıl Alınır

Teknolojiyle birlikte bir çok havayolu müşterilerine kolaylıkla uçak bileti alma arayışından kurtulma şansını internet yoluyla sağlamaktadır. Sınırların kalktığı bu yüzyılda  İnternet üzerinden en basit bir şekilde herhangi bir yere gitmeden kolaylıkla bilet alınabilmekte havayollarıda sosyal mecralara olan yatırımlarını arttırmaktadır. Bu doğrultuda müşteriye en verimli ve kolay bir şekilde uçak bileti alma stratejileri belirlenmektedir. Müşteriler havayolu sitelerinden havalimanına gitmeden uçak biletlerini satın alabilmekte aynı zamanda online checkin ve ek hizmet işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.  Teknolojiyle entegre gidemeyen firmalar ise bu durumda iflasa uğramaktadırlar.  Bu noktada biz hazirabilet olarak thy , pegasus , Anadolu jet , sun express , pegasus ve onur air firmaları ve bir çok yurt dışı havayolu şirketini bünyesinde barındırarak sizlere uçak bileti alma imkanı sunmaktayız. En ucuz ve en uygun uçak biletini www.hazirabilet.com adresinden 3d güvendik sistemiyle kredi kartından taksit veya peşin olarak online uçak bileti alma imkanı sunmakta aynı zamanda 0850 303 82 80 nolu iletişim kanalından 7 / 24  ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Sizlere hizmet vermekten şeref duymaktayız.

 

 

 

Sun express en ucuz uçak bileti

Anadolu jet en uygun uçak bileti

Pegasus uçak bileti

Thy uçak bileti

Onur air uçak bileti

Türkish Airlines uçak bileti rezervasyon

Paris ulaşım

Şehirde ulaşım metro , otobüs , tramvay ve taksiler ile sağlanırken bisikletlerde ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır.