Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 12 Ocak 1990
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 104
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 42
TOPLAM UÇAK SAYISI 80

pegasus 

1990 yılında sektöre giriş yapan Pegasus hava yolları 779 uçaklık filoya sahiptir.  Konumlandırmasını en ucuz uçak bileti olarak yapan havayolu müşterilerin en çok tercih ettiği firmadır.

 


Pegasus Havayolları Bagaj  hakkı

Ekonomi sınıfında serbest bagaj hakkı 15 kg olmakta business sınıfında ise 20 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 8 kg'dır.

Pegasus Havayolları Online Check in

Uçuştan 1 gün önceden internet üzerinden online olarak koltuk seçiminizi ve yemek seçiminizi yapabilirsiniz.

 


Pegasus Hava Yolları Yeme – içme

 Pegasus havayolları müşterilerine  ; az yağlı menü , az tuzlu menü ,bebek menüsü ,düşük kalorili menü , diabetik menü , düşük laktozlu menü , fıstıksız menü , koşer menü , glütensiz menü ve vejeteryan menüsü müşterilere sunmaktadır.

 


İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bu dönemde en ucuz ve en uygun uçak bileti arayışını internet üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir. www.Hazirabilet.com internet adresi üzerinden Thy , Pegasus , Anadolu jet , Sun express , Atlas global ve Onur Air gibi havayollarının uçak biletini satın alabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından faydanabilirsiniz.

 

 

Pegasus En Ucuz Uçak Bileti

Pegasus olarak İstanbul Saw ve İstanbul havalimanından bir çok noktaya uçuş sağlamakta olup aynı zamanda müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Profesyonel geri bildirim sistemleri ile yolcularına şirket hakkında düşünce hakkı sunmaktadır. Online uçak biletini de teknolojinin geliştiği bu dönemde internet adresinden elde edebilirsiniz. Üst düzey rezervasyon sistemleri ve online check in işlemleri iler yolcularına çok anlaşılır ve basit bşr şekilde uçak bileti satın alma şansı sunulmaktadır.

 

 

Hazırabilet Uçak bileti

Tüm havayollarını bir arada bulabileceğiniz ve en ucuz uçak biletini elde edebileceğiniz www.hazirabilet.com adresi müşterileri sadeliğiyle büyülemekte ve  3D security sistemiylede kredi kartından peşin ve taksit imkanları sunmaktadır. Bu internet adresinden aldığınız uçak biletinin görüntüsünü üye olarak görebilir aynı zamanda online check in ve bilet değişikliği işleminide gerçekleştirebilirsiniz. 10 uçak bileti aldığınız taktirde 1 uçak bileti bedavaya gelmekte aynı zamanda çeşitli kampanyaları müşterilere sunmaktadır. Türk hava yolları , pegasus flypgs  , Anadolu jet  , Atlas global , Sun express ve Onur air gibi havayollarının uçak biletlerini bu internet adresinden elde edebilirsiniz.

pegasus
Firma Bilgileri

Firma Adı:
Pegasus Airlines
Kuruluş Yılı:
12 Ocak 1990
Firma Merkezi:
Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912 - Kurtköy/İstanbul Türkiye
Çağrı Merkezi:
0 850 303 82 80
Populer Havayolu Firmaları