Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ Ekim 1989
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 48
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 90
TOPLAM UÇAK SAYISI 65

Sunexpress

1989 yılında kurulan havayolu  filosunda 80 uçak bulundurmakta ve 120 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Türk Hava Yolları ve Lufthansa sermaye ortaklığı yapmaktadır.

Online Check in

Uçuştan 24 saat önceden Sun express havayolunun internet adresinden koltuk seçiminizi ve değişiklik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfında 15 kg olan bagaj hakkı , business sınıfında 20 kg olarak belirlenmiştir. 8 kg el bagajı hakkı vardır. Ekstra bagaj için ek ücret ödenmesi gerekir.

Yeme –İçme

Uçuştan 24 saat öncesinden web kanallarımızdan koltuk seçiminizi ve değişiklik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bu dönemde en ucuz ve en uygun uçak bileti arayışını internet üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir. Web adreslerimiz üzerinden Thy , Pegasus , Anadolu jet , Sun express ve Onur Air gibi havayollarının uçak biletini satın alabilir aynı zamanda 0 850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından faydanabilirsiniz.

Sun Express En Ucuz Uçak Bileti

Sunexpress bir çok yurt içi ve yurt dışı noktaya uçuş sağlamakta olup aynı zamanda misafir önerilerini dikkate almaktadır. Profesyonel geri bildirim sistemleri ile yolcularına şirket hakkında düşünce hakkı sunmaktadır. Online uçak bileti seçeneklerine uygulamamızdan yada  web adresimizden sağlayabilirsiniz.

 

 

Hazıra bilet Uçak bileti

Tüm havayollarını bir arada bulabileceğiniz ve en ucuz uçak biletini elde edebileceğiniz www.hazirabilet.com adresi müşterileri sadeliğiyle büyülemekte ve  3D security sistemiylede kredi kartından peşin ve taksit imkanları sunmaktadır. Bu internet adresinden aldığınız uçak biletinin görüntüsünü üye olarak görebilir aynı zamanda online check in ve bilet değişikliği işleminide gerçekleştirebilirsiniz. 10 uçak bileti aldığınız taktirde 1 uçak bileti bedavaya gelmekte aynı zamanda çeşitli kampanyaları müşterilere sunmaktadır. Türk hava yolları , pegasus flypgs  , Anadolu jet  , Atlas global , Sun express ve Onur air gibi havayollarının uçak biletlerini bu internet adresinden elde edebilirsiniz.

 

Sunexpress
Firma Bilgileri

Firma Adı:
SunExpress
Kuruluş Yılı:
Ekim 1989
Firma Merkezi:
Yenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK Antalya
Çağrı Merkezi:
0 850 303 82 80
Populer Havayolu Firmaları