Uçmanın En Kolay Yolu

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 20 Mayıs 1933
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 312
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 300
TOPLAM UÇAK SAYISI 338

Türk Hava Yolları

20 mayıs 1933 yılında kurulan havayolu 121 ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. Anadolu jet ve Sun express ile de sermaye ortaklığı yapan firma her ay kampanyalar düzenleyerek yolcularına en uygun uçak bileti alma imkanı sunmaktadır.Türk hava yolları "Dünya büyük keşfet" sloganı ile kampanyalar oluşturarak çok geniş kitlelere hitap etmektedir.Uçuşlarında geniş yolcu kitlesinin yanısı sıra en çok ülkeye uçuş yapan havayolu şirketidir.

Online Check in
Uçuştan 24 saat önceden başlayan online check in işlemi ile koltuk seçiminizi gerçekleştirebilir ve değişiklik işlemi yapabilirsiniz.
 
Bagaj Hakkı
Ekonomi sınıfında 23 kg olan serbest bagaj hakkı business sınıfında 30 kg’dır. El bagajı hakkı ise 10 kg ‘dır.
Yeme –İçme
Dünyada marka olan Türk hava yolları yeme içme konusunda da yolcularına zengin menüler sunmaktadır.


İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon
Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bu dönemde en ucuz ve en uygun uçak bileti arayışını internet üzerinden  kolaylıkla yapılabilmektedir. www.hazirabilet.com  internet adresi üzerinden Thy , Pegasus , Anadolu jet , Sun express ve Onur Air gibi havayollarının uçak biletini satın alabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından faydanabilirsiniz.
 
 
 
Türk Havayolları En Ucuz Uçak Bileti
Türk Havayolları olarak İstanbul Saw ve İstanbul havalimanından bir çok noktaya uçuş sağlamakta olup aynı zamanda müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Profesyonel geri bildirim sistemleri ile yolcularına şirket hakkında düşünce hakkı sunmaktadır. Online uçak biletini de teknolojinin geliştiği bu dönemde internet adresinden elde edebilirsiniz. Üst düzey rezervasyon sistemleri ve online check in işlemleri iler yolcularına çok anlaşılır ve basit bşr şekilde uçak bileti satın alma şansı sunulmaktadır.
 
 
Hazırabilet Uçak bileti
Tüm havayollarını bir arada bulabileceğiniz ve en ucuz uçak biletini elde edebileceğiniz www.hazirabilet.com adresi müşterileri sadeliğiyle büyülemekte ve  3D security sistemiylede kredi kartından peşin ve taksit imkanları sunmaktadır. Bu internet adresinden aldığınız uçak biletinin görüntüsünü üye olarak görebilir aynı zamanda online check in ve bilet değişikliği işleminide gerçekleştirebilirsiniz. 10 uçak bileti aldığınız taktirde 1 uçak bileti bedavaya gelmekte aynı zamanda çeşitli kampanyaları müşterilere sunmaktadır. Türk hava yolları , pegasus flypgs  , Anadolu jet  , Atlas global , Sun express ve Onur air gibi havayollarının uçak biletlerini bu internet adresinden elde edebilirsiniz.

Thy Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

Dünya markası olan Türk hava yolları firmasından uçak bileti satın almak artık dahada kolay. Haberleşme ve iletişim ağının oldukça geliştiği 21.yüzyılda yolcular en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almak için çaba harcamakta ve havayollarıda bu çervevede politikalar geliştirmektedirler. Tüketicilerin istekleri doğrultusunda oluşturulan politikalar içerisinde aynı zamanda en uygun uçak bileti imkanı içinde çalışmalar yapılmaktadır. Bu noktada Türk havayollarının en önemli resmi sitelerinden olan www.hazirabilet.com internet adresinden en ucuz uçak biletini en kolay ve en hızlı bir şekilde elde edebilir aynı zamanda 0 850 303 82 80 nolu iletişim kanalından müşteri hizmetleri vasıtasıyla uçak bileti satın alabilirsiniz. Hazirabilet yolcularına 3D güvenlik sistemiyle alışveriş sağlayabilir kredi kartından taksit veya nakit ile ödeme sağlama imkanıda sunmaktadır.

 

 

Thy ucuz uçak bileti

Giderek pahalılaşan hayatta artık tüketiciler bütçesini düşünerek en uygun uçak biletini elde etmek istemektedirler. Dolayısıyla araştırma ve zaman harcama maliyetlerine katlanarak bütçelerine uygun uçak bileti almayı amaçlamaktadırlar. Bu doğrultuda her kesimden yolcuya hitap eden hazira bilet bütçeye uygun uçak bileti satın alma imkanını yolculara sunmaktadır. Tek yapmanız gereken www.hazirabilet.com adresinden online olarak uçak bileti sorgulama işlemi yapmanız ve 3D güvenlik sistemleriyle  kredi kartından taksit ve peşin olarak uçak bileti almanız mümkündür. Konumlandırmamız müşterilerimizin mutluluğu olarak belirlenmiştir.

Türk Hava Yolları
Firma Bilgileri

Firma Adı:
Turkish Airlines
Kuruluş Yılı:
20 Mayıs 1933
Firma Merkezi:
Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası, Atatürk Havalimanı, Yeşilköy, 34149 İstanbul Türkiye
Çağrı Merkezi:
0 850 303 82 80
Populer Havayolu Firmaları